Wizyta u Huberta Gracza

W przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia dwaj przedstawiciele społeczności uczniowskiej - Paweł Kubala i Kacper Kokornaczyk wraz z panią Kingą Kiełczewską odwiedzili Hubercika Gracza z Solca, chorującego na SMA. Zawieźli mnóstwo paczek z cenną zawartością- pieluszkami, chusteczka-mi, łóżkiem do masażu i rehabilitacji oraz bucikami ortopedycznymi. Zanim jednak można było doko-nać niezbędnych zakupów, nasi uczniowie wykazali się ogromną determinacją i pracowitością. Przez niemal miesiąc członkowie Spółdzielni Uczniowskiej "Pszczółka" wypracowali pokaźną kwotę 900 zł. Kolejne 500 zł to część zysku z kiermaszu i kawiarenki zorganizowanych podczas koncertu dla spo-łeczności lokalnej.

Rodzice Huberta byli bardzo wzruszeni i zaskoczeni. Z całego serca podziękowali za wsparcie i otwartość na ich potrzeby.

#razemnaświęta

Data dodania: 2020-01-06 20:58:39