Srebrna szkoła!

10 stycznia dotarła do nas wspaniała wiadomość, że ponownie znaleźliśmy się wśród najlepszych szkół Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Nasza radość była tym większa, że poprawiliśmy swój wynik z zeszłego roku o 130 miejsc i tym samym znaleźliśmy się na 122 miejscu zdobywając Srebrną Tarczę 2019. Jednak to nie była jedyna dobra wiadomość tego dnia, ponieważ w rankingu województwa wielkopolskiego znaleźliśmy się na 9 miejscu! Z tej też okazji zostaliśmy zaproszeni na uroczystą galę zorganizowaną przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tam pani dyrektor Halina Pohl odebrała z rąk Rektora Uniwersytetu oraz Prezesa Fundacji „Perspektywy” dyplom dla naszego technikum.
Jesteśmy niezmiernie dumni, że ponownie udowodniliśmy, iż jesteśmy wartościową szkołą, która dzięki wsparciu dyrekcji, pracy nauczycieli i uczniów, potrafi osiągać bardzo wysokie wyniki i przygotować młodych ludzi do dobrego startu w dorosłe życie. Cieszy nas ogromnie sukces ogólnopolski, jednak równie ważny jest dla nas ten lokalny, ponieważ pokazuje on, że mała szkoła może być naprawdę wielka!

Data dodania: 2019-02-14 11:04:13
Data edycji: 2019-02-15 11:12:20