Przemęccy matematycy znów na podium !

16 lutego 2019 r. odbył się powiatowy finał Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk. Brali w nim udział uczniowie trzech powiatów: wolsztyńskiego, grodziskiego i nowotomyskiego.

Siedmioro uczniów Zespołu Szkół w Przemęcie kolejny raz reprezentowało szkołę w tym konkursie. Julita Kaczmarek, uczennica klasy I Technikum Ekonomicznego w Przemęcie zdobyła najwięcej punktów i tym samym znalazła się na I miejscu w swojej kategorii. Miejsca medalowe również zdobyły uczennice Branżowej Szkoły I Stopnia w Przemęcie: Zuzanna Nowaczyk III m. w kategorii klas II i III branżowej szkoły oraz Julia Jackowiak III m. w kategorii klas I szkoły branżowej. Łukasz Nowak uzyskał IV lokatę w tej samej kategorii. Ponadto godnie reprezentowali szkołę branżową: Aleksandra Bota, Dariusz Wojciechowski i Karolina Nowak.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za pracę i zaangażowanie w przygotowania do konkursu. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki województwa i kwalifikacje do finału wielkopolskiego.

Do konkursu uczniów przygotowywały: Pani Barbara Ciesielska oraz Pani Katarzyna Dłużak- Plenzler.

Katarzyna Dłużak- Plenzler

Data dodania: 2019-02-19 08:24:54