POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy IV technikum ekonomicznego. Podczas oficjalnej części uroczystości Pani dyrektor Halina Pohl wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i wyróżnienia dla najlepszych absolwentów. Wśród nagrodzonych znalazły się Klaudia Taczkowska, Natalia Kasperska, Sylwia Wojciech, Marta Michałowska, Agnieszka Karwatka, Monika Śleboda. Życzenia dla maturzystów złożył wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak a nagrody wręczył wicewójt Waldemar Kalitka. W drugiej części uroczystości klasa I technikum zaprezentowała skecz kabaretowy o egzaminie maturalnym a zespół WAVE po raz ostatni wystąpił w składzie z tegorocznymi absolwentkami. Maturzyści odebrali też wyróżnienia od młodszych koleżanek i kolegów a cała gala utrzymana była w pirackich klimatach. Na koniec tradycyjnie na znak zakończonej edukacji rzucono biretami. Wszystkim absolwentom życzymy spełnienia marzeń i realizacji życiowych zamierzeń.

Data dodania: 2019-05-06 09:43:21
Data edycji: 2019-11-08 09:43:53