„Niech idzie światem dobra wieść”

Dnia 19 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się koncert bożonarodzeniowy przygotowany pod czujnym okiem – pani Ewy Kędziory i pana Grzegorza Thiela. „Niech idzie światem dobra wieść” – te słowa stanowiły jego motto. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Przemęt – pan Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta – pan Waldemar Kalitka oraz wieloletni dyrektor naszej szkoły- pan Antoni Fornalski. Zgromadzeni obejrzeli jasełka oraz wysłuchali kolęd i pastorałek, zajadając się pysznym ciastem ze szkolnej kawiarenki. Podczas trwających występów goście chętnie kupowali ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów. Po części artystycznej pani dyrektor – Halina Pohl złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej. Koncert wprowadził uczestników w świąteczny nastrój oraz skłonił do refleksji. Opuścili oni mury naszej szkoły napełnieni pozytywną energią.

#razemnaświęta

Data dodania: 2019-12-23 17:00:18