Już niedługo rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Informacje w zakładce rekrutacja.

"Książki mojego dzieciństwa, do których lubię wracać"

5 grudnia 2018 r. uczniowie klasy VI a i b wzięli udział w  warsztatach "Książki mojego dzieciństwa, do których lubię wracać", zorganizowanych przez bibliotekę GCK i B w Przemęcie. O swoich ulubionych powieściach opowiadała Pani Kinga Kaźmierczak – instruktorka grupy teatralnej „Zaczarowana dorożka”. Podczas zajęć młodzież miała okazję odkryć piękno słowa mówionego na przykładzie twórczości Kornela Makuszyńskiego autora “Szatana z siódmej klasy”, “Panny z mokrą głową” i “Szaleństw panny Ewy”. Pani Kinga zaprezentowała losy bohaterów tych książek i wskazała znaczącą rolę literatury w życiu każdego człowieka.

Zajęcia zainspirowały uczniów do przeczytania tych pozycji książkowych i zwróciły ich uwagę na propagowanie piękna słowa mówionego w życiu codziennym

Data dodania: 2019-02-27 21:27:08
Data edycji: 2019-02-27 22:23:04