Konkurs kolęd i wigilie klasowe

W piątek 20 grudnia br. cała społeczność szkolna od rana zgromadziła się w dużej sali gimna-stycznej, by wziąć udział w konkursie kolęd. Każda z klas poważnie podeszła do rywalizacji i obok pięknego śpiewu zaprezentowała przygotowane stroje i rekwizyty. Zgromadzeni mieli również okazję podziwiać żywiołowe występy najmłodszych wychowanków szkoły, którzy wnieśli w spotkanie mnó-stwo radości i energii. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie po zażartej dyskusji pani wicedyrektor Beata Jęśkowiak ogłosiła werdykt: "Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami". Przy okazji rozdano nagrody i dyplomy w konkursie na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasy. Tu też pojawiła się niespodzianka, ponieważ każda z klas została uhonorowana dyplomem za zajęcie I miejsca. Na-grody pieniężne w obu konkursach ufundowała Spółdzielnia Uczniowska "Pszczółka".

Po tej sporej dawce emocji i świątecznego nastroju uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by jak co roku podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i zasiąść do wspólnego wigilijne-go stołu.

Data dodania: 2020-01-06 23:27:38
Data edycji: 2020-01-06 23:30:04