Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w roku. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Tak również było i w tym roku.

Dnia 22 stycznia, w sali GCK i B w Przemęcie, odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani M. Zdanowicz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny. Uczniowie klas II recytowali wzruszające wiersze i śpiewali piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokaz taneczny w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków z klas III. Pierwszoklasiści z dużym przejęciem i zaangażowaniem  zaprezentowali swoje zdolności aktorskie w inscenizacji jasełkowej. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Mamy naszych uczniów zadbały również o poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Uczniów przygotowały do występów wychowawczynie: M. Zdanowicz i Sylwia Styszyńska (kl. I), M. Samol i E. Kubala (kl. II) oraz G. Lisiewicz i E. Nowicka (kl. III).

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Data dodania: 2020-02-09 20:33:47
Data edycji: 2020-02-09 21:56:06