Bieg charytatywny

Za udział w biegu można złożyć dobrowolną darowiznę na rzecz Agnieszki i Mikołaja w biurze zawodów przed startem

ZAPISY

Lista startowa zamknięta

O BIEGU

Pierwszy raz w Przemęcie startuje inicjatywa, jaką jest bieg charytatywny. Zarówno bieganie, jak i Nordic Walking przeżywają ostatnio wielkie ożywienie. Stąd wśród przemęckiej młodzieży zrodziła się inicjatywa, aby przyjemne połączyć z pożytecznym. Chcemy biegając, dzielić się swoimi sercami z innymi. Chcemy zintegrować wszystkich tych, którzy nie tylko w okolicy biegają lub chodzą z kijkami i pragniemy, żeby wypłynęło z tego jakieś konkretne dobro. Ufamy, że dzięki tej inicjatywie zarówno spopularyzujemy bieganie jako najprostszą formę ruchu, a także wspomożemy rehabilitację dwójki dzieci z naszej okolicy.

CEL BIEGU

Celem biegu „Przekaż Miłość kilometrami” jest wsparcie rehabilitacji dwójki dzieci, które pragniemy Wam przedstawić poniżej. Wszelkie uzbierane środki po pokryciu koniecznych kosztów związanych z biegiem, zostaną przekazane naszym Pociechom.

Michał Bajon Agnieszka Pochanke
Mikołaj ma 9 lat. Urodził się z zespołem wad wrodzonych Charge. Jest bardzo pogodnym i radosnym chłopcem. Wzmaga się z różnym przeszkodami, główną barierą jest komunikacja i niepełnosprawność ruchowa, dlatego też wymaga systematycznej rehabilitacji z wieloma specjalistami.
Dziękujemy za wsparcie!!

Agnieszka ma 11 lat i mieszka w Górsku.  Jest uczennicą drugiej klasy w szkole integracyjnej w Radomierzu.

Z powodu wcześniactwa cierpi na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią wzmożonego napięcia mięśniowego.

Zmaga się też z innymi schorzeniami typowymi dla dzieci z MPD.

Agnieszka porusza się na wózku inwalidzkim.  Potrzebuje opieki i pomocy w codziennym życiu, wymaga stałej rehabilitacji, opieki lekarzy specjalistów i sprzętu ortopedycznego, który ułatwia jej funkcjonowanie.

TRASA

Aktualna mapka biegu

Ze względów organizacyjnych i uzyskaniem koniecznych zgód, zostaliśmy zobowiązani do korekty naszej trasy. Długość się nie zmienia, warunki nieznacznie.

Gmina Przemęt Logo powiatu wolsztyńskiego Gminne Centrum Kultury i Biblioteka

ks. Michał Husiar Iwona Lorenc Agnieszka Karwatka

Michał Husiar

Dyrektor Biegu

michalhusiar@gmail.com

505-146-255

Iwona Lorenc

Koordynator Biegu

iwonaa93@wp.pl

607-968-733

Agnieszka Karwatka

Koordynator Biegu

agneska99@onet.pl

783-090-739

Na podsumowanie filmik z biegu ;)

Data dodania: 2019-05-01 00:18:03
Data edycji: 2019-06-24 15:45:43