Bal karnawałowy klas I - III

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Tegoroczny bal karnawałowy wzbudził u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie  się w ulubione postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W sali GCKiB w Przemęcie podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa zorganizowana przez Spółdzielnię Uczniowską "Pszczółka” w ramach akcji charytatywnej "Serce dla Serca”.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Data dodania: 2020-02-24 22:46:32
Data edycji: 2020-02-24 23:27:39